Služby

Smartrok to je chytré řešení v IT.

Outsourcing IT

Informační technologie nechte na nás a naplno se soustřeďte na Vaši práci. Postaráme se o provoz, údržbu i vývoj informačního systému Vaší společnosti. Bez starostí a vysokých nákladů. Vše nastavíme podle Vašich potřeb a individuální přístup je samozřejmostí.

Prodej a servis HW a SW

Ze širokého výběru sortimentu pro Vás najdeme to nejvhodnější zařízení. Poradíme s výběrem, přivezeme a nastavíme. Pokud nebude něco fungovat jak má, po dobu opravy vám zapůjčíme jiné zařízení.

Záloha a obnova dat

O Vaše se data se postaráme. Ať už jste o ně přišli nebo máte starosti, že o ně přijdete. Obnovíme data ze smazaných nebo poškozených úložišť a nastavíme zálohy, kde budou Vaše data v bezpečí.

Počítačové sítě

Vytvoříme pro Vás rychlou, spolehlivou a bezpečnou síť. Klademe velký důraz na bezpečnost proto Vaši síť nastavíme proti neoprávněným průnikům, virům na stanicích i serverech, ztrátě dat a dalším haváriím.

Hosting a cloud

Otevírá se pro Vás nová éra počítačových technologií. Využijte náš hosting pro Vaše webové prezentace. Pronajměte si servery jako službu a nemusíte se omezovat kapacitou ani výkonem. Mějte všechny data a aplikace přístupné kdykoliv a kdekoliv.

Tvorba a optimalizace webu

Webové stránky jsou vizitkou společnosti. Nechte si vytvořit dobře dohledatelnou, přehlednou a graficky zajímavou webovou prezentaci. Pomůžeme Vám zviditelnit Vaše webové stránky a vytvoříme aplikace, které Vy a Vaši klienti jistě ocení.

IT poradenství a školení

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete s něčím poradit nebo proškolit? Rádi Vám danou problematiku objasníme a vysvětlíme. Naše školení sestavíme na míru Vašim potřebám a znalostem.

Specializované stavební činnosti

Mějte svůj dům pod kontrolou a užívejte si komfort s našimi inteligentími prvky pro budovy. Mějte přehled s kamerovým a zabezpečovacím systémem. Centrálně ovládejte prvky v budově nebo je nechte řídit automaticky.


Ceník IT služeb naleznete zde.